Stylové zimní oblečení

Stylově i v zimě
Jak se obléknout, aby vám nebyla zima a přitom zůstat módní a stylová? Připravila jsem pro vás pár outfitů, které vás udrží v teple.

Šeď okolo nás
Samozřejmě není nic jednoduššího, než vklouznout do černých kotníkových bot, černých kalhot, černého svetru a černého kabátu. Není už té černé ale nějak moc? Nemám nic proti černé a mám ji ráda, ale vystupte ze své komfortní zóny a pomozte mi rozsvítit tu šeď kolem nás.

Lidé kolem nás
Často, když jsem unavená z nákupů s klienty, si sednu do kavárny a pozoruji lidi kolem sebe. Nejen, že se většina lidí mračí, ale všichni jsou oblečeni stejně šedivě a smutně. Copak jim ještě nikdo neřekl, že barvy mají vliv na náladu člověka? Pokud chci pozitivně myslet, měla bych také nosit trochu pozitivní barvy. Must have

Barevná, stylová a v teple
Rozumím tomu, že se vám nechce každé ráno přemýšlet, co na sebe obléknout, aby vám bylo teplo, měla jste styl a ještě nebyla v černé. pro začátek můžete zkusit tu vaši černou rozsvítit alespoň barevnými doplňky – barevné boty, barevný šátek, barevná kabelka. Pro ty, kteří chtějí vystoupit z té nudy je tady pár outfitů:

Outfit 1

Answear - Kabát
Medicine - Sukn? Shimmering Fantasy
Medicine - Nízké kozačky Ergo Soldier
Svetr GANT G2. LAMBSWOOL CASHMERE V-NECK

Outfit 2

Mango - Kalhoty Alberto3
Bílé kotníkové tenisky UGG Neutra

Outfit 3

Outfit 4

Tak vám přeji hezkou barevnou zimu. A pokud se nechcete zbavit své oblíbené černé, přidejte barevné doplňky. Hned se budete cítit i vypadat lépe. A když přidáte ještě úsměv…. No, uvidíte samy. Pomozte mi rozsvítit Českou republiku!

Barevné doplňky

Desigual - šála

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet ke snížení spamu. Přečtěte si, jak jsou zpracovávána data vašich komentářů..