Stylové a praktické vychytávky na dovolenou

Hurá! Čas dovolených se blíží. Víte, co je prý nejvíce stresují, co se týká dovolené? V prvé řadě je to návrat do normálního života. Když se vrátíme z dovolené, tak prý není dobře skočit rovnýma nohama rovnou do pracovního procesu, ale dát si doma ještě jeden den oddych. Ve druhé řadě je to balení kufru a co si vzít na dovolenou s sebou. No a s tou druhou částí stresu se vám pokusí pomoci. Dokud jsem byla dvacetiletá holka, tak jsem to moc neřešila. Zabalila jsem šortky, tričko a žabky a bylo to. Jenže tenkrát se nejezdilo do takových destinací jako dnes. A ještě k tomu čím jsem starší, tak to víc řeším. Šortky tedy už pro mě bohužel fakt nejsou. Takže co s sebou, abyste byla stylová a netáhla s sebou 10 kufrů?
1/ Ledvinka – jsem opravdu ráda, že se jejich móda vrátila. Máte volné ruce, abyste mohla chytat všechny děti. Navíc pasy, peníze atd máte při ruce. Zkrátka na cestu i na výlety je praktičtější ledvinka než kabelka. Najdete je tady
2/ Kufr – je lepší než taška. Je pevnější a věci se tolik nezmačkají
3/ Sluneční brýle jsou samozřejmostí, ale hlavně, když se vám nechce líčit, tak se za nimi krásně schováte. Stačí doplnit červenou rtěnkou a je to.
4/ Klobouk nebo kšiltovka – je také samozřejmostí a schováte pod ně rozcuchané vlasy. Dohromady se slunečními brýlemi a červenou rtěnkou jste o level výše.
5/ Slaměná taška – dáte do ní všechny věci, které potřebujete na pláž. Čím více dětí, tím doporučuji větší
6/ Propínací šaty – z lehkého rychleschnoucího materiálu užijete na pláži, večer je můžete vzít k bílým kalhotám nebo samostatně jako šaty a ráno na terasu ke snídani místo županu.
7/ Skládací baleriny – oceníte je, až vás budou bolet nohy v žabkách i na večerní procházce a když se nebudete chtít cpát do lodiček
8/ Voděodolné líčení oceníte nejen u vody, ale i večer. Normální člověk se totiž potí a vy nechcete mít monokly pod očima.
9/ Slyšely jste už o rychleschnoucí osušce s kapsou?
10/ Menší barevný šátek, kterým můžete oživit svůj klobouk, můžete jej dát do vlasů nebo uvázat okolo zápěstí místo náramku.
11/ Velký šátek, který si můžete uvázat jako sukni nebo šaty nebo jen tak hodit přes ramena.
12/ Maxišaty se určitě budou hodit. Bez těch já u moře nedám ani ránu.

VIP COLLECTION - Kufr Barbados
Dámské sluneční brýle ve zlaté barvě Jeepers Peepers
Krémový květovaný šátek Blutsgeschwister
Plážová taška Funtext Love
Dámské plážové košilové šaty David Mare Playa
žluté květované maxišaty s volány VILA Tetri

Dovolená na jachtě

Mohlo by se vám také líbit

1 comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet ke snížení spamu. Přečtěte si, jak jsou zpracovávána data vašich komentářů..