Hubeňourům vstup zakázán!!

Také bojujete neustále se svojí velikostí a nevíte, kde nakoupit hezké kousky ve větších velikostech? Ano, stále je to v České republice problém. Pokud jdu s klientkou větší velikosti než je 40 🙂 nakupovat do kamenných obchodů, tak většinou chodím tak do 3 -4 obchodů. V poslední době se mi ale docela osvědčilo nakupovat online. Ať je to jak je to, v zahraničí mají mnohem větší výběr. Samozřejmě je problém, že si nemůžete oblečení vyzkoušet, ale v závěru, není pohodlnější si danou věc vyzkoušet v klidu doma a pokud vám nesedí ji vrátit? Na titulním obrázku jsem sestavila pro vás takový všeobecný outfit, který bude slušet všem nehubeňourům. Doplňky jsem vybrala tady: Answear.cz. Obchody, které uvádím níže vám nebudou dělat problémy, když oblečení budete chtít vrátit. A zapomeňte prosím na pár starých pravidel:
1/ Bílá barva není pro mě, budu v ní vypadat ještě tlustší. Blbost. Záleží na materiálu. Vyhněte se pouze jemným a průsvitným materiálům, které zvýrazňují nerovnosti postavy
2/ Jasné barvy a potisky. Další hovadina. Nezáleží na barvě, ale na materiálu a střihu. I v červených šatech dobrého střihu budete vypadat skvěle. Pouze u potisků si dejte pozor, aby odpovídaly poměrem k vašemu tělu. Malinké puntíky ale ani velká kola se pro vás nehodí. Ale různé asymetrické vzory určitě. Pokud se barev stále bojíte, přidejte je na doplňcích.
3/ Monochromatické oblečení zeštíhluje – Ano, to je pravda. A víte proč? Protože vypadáte vyšší. Nezapomeňte ale mixovat materiály. Když budete oblečená v modrém hedvábí od hlavy až k patě, tak budete vypadat jako koule. Ale modrá hedvábná halenka, tmavě modré plátěné kalhoty – jo to je jiný kafe.
4/ Módní trendy jsou jen pro hubené. Není to pravda. Tak třeba volánky. Jasně, pokud je váš problém větší břicho a vy si dáte volán okolo pasu, tak budete vypadat jak ozdobený bonbon. Ale pokud zvolíte úzkou sukni s vyšším pasem a volán bud umístěn na boku sukně. Joj! To je ono! Svislé volánky vás prodlouží.
No, těch pravidel je více, ale chápejte, nemohu vám vyzradit všechno 🙂

 zkrácené kalhoty Dorothy Perkins
Světle růžový kabát s kapsami Dorothy Perkins

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet ke snížení spamu. Přečtěte si, jak jsou zpracovávána data vašich komentářů..